A téma értékelése:
  • 0 szavazat - átlag 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
egyesület
Ha 0-ás azért nem hiszem,hogy büntetnének.Bekönyvelik késett bevallásként.
Egyébként nem értem miért féltek a nevetek alá venni cégeket?
Nekem mindegyik a nevem alatt van!
"Ne veszitsétek el a fejeteket.
Az élet még szeretné megsimogatni."
Válasz idézéssel
Hát most jelentkezett nálam.Ha utólag beadjuk azt elfogadják még?Nullás egyébként.Ráadásul még regisztrálva sincs én meg nem merem a nevem alá venni!
Válasz idézéssel
Vagy 28-as.Bocsi csak kettósben tudok gondolkodni,mert csak olyat könyvelek.
Válasz idézéssel
Ildi 113!

Még 0-an is be kellett adni a 3-as bevallást.Ha nincs adófiz.köt.akkor be kell x-elni a 3-as bev.D rovatot!
Ha van,akkor 0729-es. :wink:
Válasz idézéssel
Egyesületnek 2007.08.alakult kötelező lett volna beadni a 0703-as bevallást ugye?
Valamint milyen bevallásokat kellene még beadni?
Válasz idézéssel
Sziasztok !
Köszi mindenkinek a segítséget !
Üdv.: Lajos
Válasz idézéssel
Szia Lajos !

Úgy gondolom, nem ártana egy adománylevél. Abban rögzíteni lehetne, hogy kitől, pontosan milyen célra kapta az Egyesület a támogatást. Nem ártana azt is rögzíteni, hogy a KFT fog-e kapni ( hűűű, de magyartalan ) , akar-e kapni/kaphat-e évvégén valami igazolást a támogatásról.

Nálunk a támogatások alapbizonylata mindig adománylevél. Másként hogyan tudnád, hogy mi a manó az a pénz, ami a számlára érkezett. Az adományozó a célt is meghatározhatja, hogy a támogatást mire költheted. Előírhatja, hogy évvégén el kell -e számolni a felhasznált pénzzel, vagy sem. Vissza kell-e adni a fel nem használt támogatást, vagy egy részét vagy sem.

Nagyjából ilyesmi.

Üdv. Bea
Válasz idézéssel
Szia Lajos!

Ha tettőst vezet az egylet, akkor 381-96, ha egyszerest, akkor pénztár növekedés és cél szerinti bevétel.
Üdv: Klári

Ha javulni látod a dolgokat, akkor valami fölött elsiklottál.
Válasz idézéssel
Sziasztok !
Az egyik üf-nek van egy egyesülete. Kapott egy Kft-től 100 eFt támogatást átutalással és aláírt egy átvételi elismervényt.
Kérdésem lenne:
- mi a kontír tétel;
- milyen bizonylatot kérjek ?
Aki tud segítsen !
Köszi: Lajos
Válasz idézéssel

Fórumra ugrás:

Jelenlevő felhasználók ebben a témában: 4 Vendég