A téma értékelése:
  • 0 szavazat - átlag 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dühöngő
Tünde Írta:Forex! :twisted:
Először is, megdöbbentett a stílusod! Vagy ez volt a célod ezzel a "Dühöngő" téma létrehozásával?
A Dühöngőt én hoztam létre, mivel a válasz a figyelmeztetésemre az eredeti fórumba került, ahol semmi keresni valója nincs.

Sajnos annyira nem vagyok ártatlan a dologban. Már az első intő jelre (hozzászólás CDroomtalanítás-hoz) reagálnom kellett volna.
Azért valamire jó az eset, 3(4) év után elértünk oda hogy nálunk is van Dühöngő.Smile
“software is like sex : it's better when it's free..”
Válasz idézéssel
Szia Lunda!

Intelligenciád előtt (is) megemelem a kalapomat! Én biztosan nem tudtam volna ilyen udvariasan lereagálni a dolgot.
Örülök hogy a fórumot működtető szoftverek szerzői, fejlesztői között Forex nem szerepel! Tongue Tongue

Köszönöm-köszönöm-köszönöm Nektek az aktafórumot!

Forex! :twisted:
Először is, megdöbbentett a stílusod! Vagy ez volt a célod ezzel a "Dühöngő" téma létrehozásával? Talán gyűjtöd a reakciókat? Akkor rossz helyen jársz!
Ha Lunda kitörölte a hozzászólásodat, akkor annak biztosan alapos oka volt! Én nem láttam, de nem is vagyok rá kiváncsi!
Tünde
Válasz idézéssel
Tényleg fölösleges időpocsékolás!

Van nekünk saját dühöngeni valónk! Smile
"A rohanó élet hasra esik...."
Válasz idézéssel
Szia Lunda!
Igy ismeretlenül is, nem hiszem ,hogy Neked kellene bármiért magyarázkodnod.
Az hiszem kedves páciensünk, véletlenűl rossz helyre kattintott, ez nem az öncélü megismertetések, helye hanem egy egymást segítő szakemberek foruma.
Válasz idézéssel
Lányok köszi a védelmetSmile
De tessék valami értelmeset csinálni helyette. nem ér ez ennyit.
Én most erre gondolok
Confusedaw:
Válasz idézéssel
Forex Írta:Lunda kitörölte a hozzászólásom, mert segítséget kértem egy receptoldallal kapcsolatosan, amely releváns volt ezzel a fórum topic -al. Ha valaki esetleg látta és receptekkel tudna segíteni, legyen kedves <!-- e --><a href="mailto:keszagi@gmail.com">keszagi@gmail.com</a><!-- e --> E-mail címre írni, nagyon köszönöm.
Drága Forex!
Igen töröltem. H csak ezt az egy hozzászólásod nézném, még igazad is van. Csakhogy sikerült összehoznod mást is.

Forex Írta:Lunda: te meg légy boldog a cenzúráddal. Elég nagy szegénységi bizonyítvány az, ha valaki ebben éli ki a hatalmát. De biztos kisebbségi komplexusod van, sajnálom de reakciódra mást nem tudok írni!
Te tisztában vagy vele, hogy kinek írod ezeket a sorokat?
Mert ha annak a hatalomvágytól szenvedő büdös köcsögnek aki csak arra vár, hogy törölhessen hozzászólásokat, akkor jó címzetted. (Vicc Sad )

Forex Írta:Ja és kedves fórumozók, akkor valószinüleg nekem itt a bucsu mert Lunda tán még banra is rak. Mindig is azt hittem, s eddig a gyakorlat is az volt, hogy a fórum a szabad hozzászólások helye. De ha valami ennyire cenzúrázott . . . pedig annak idején én fórum portálok kiépítésével foglalkoztam, s direkt azért terveztem így a rendszereket, hogy nyíltan mindenki élhessen a hozzászólások lehetőségével, relatív cenzúramentesen. Ha valaki káromkodik, vagy egy reklámterméket pocskondiáz, leakar húzni, akkor megértem, hogy ki kell tiltani. De az, ha valaki egy normális választ beküld és reagál, nem értem miért kell kitiltással és hozzászólás törléssel nyugtázni.

Kitiltani nem foglak, csak ha folytatod a kifogásolt spamelést.
(Abban azért biztos vagyok, hogy egy újjamon megszámolhatnám, hogy hol maradhatnál tag ezek után. Beleértve azt is, ha én tetem volna hasonlóan valamelyik általad karbantartott oldalon.)

A portálok tervezésében végzett tevékenységedet nem ismerem,
de abban biztos vagyok, hogy az aktaforum tervezésénél, a forum részt is beleértve nem voltál jelen. A fórumot működtető szoftverek szerzői, fejlesztői között sem láttam a nevedet .

Végül, azthiszem több időt szántam erre a kérdésre mint kellene.
A figyelmeztetés érthető volt, ha megértetted jó, ha nem úgy is.
Válasz idézéssel
Kedves Forex !

Nagyon megdöbbentett az a stílus ahogy Lundáról beszéltél, szépen kérlek, hogy mellőzd ezt a viselkedési módot. Hosszú évek óta működik ez a fórum, mi tudjuk, hogy Lunda segítsége nélkül ez nem ilyen lenne. Mi ha valamiben nem értettünk egyet akkor igyekeztünk tisztázni a dolgokat egymást segítve, de ilyen hangot nem engedtünk meg magunknak. Ha valamilyen oknál fogva nem nyeri meg a tetszésedet a fórum van rá megoldás, de kérlek még egyszer ne ilyen stílusban tedd közzé a nem tetszésedet.

Üdv.
Azért ne feljetsd el, hogy az Életben vannak csodálatos dolgok is !

Kicsi
Válasz idézéssel
Kedves Forex!

Ezt a fórumot azért hozták létre hogy könyvelők segítsünk egymásnak egy-egy ügyes-bajos dolog megoldásában.
Nem is tudom hány éve működik a fórum, de eddig még soha nem volt ezzel probléma.
Lundát arra kélek, ne sértegesd, mert nagyon sokat köszönhetünk neki.

Köszönöm
Verocs
Válasz idézéssel
Lunda kitörölte a hozzászólásom, mert segítséget kértem egy receptoldallal kapcsolatosan, amely releváns volt ezzel a fórum topic -al. Ha valaki esetleg látta és receptekkel tudna segíteni, legyen kedves <!-- e --><a href="mailto:keszagi@gmail.com">keszagi@gmail.com</a><!-- e --> E-mail címre írni, nagyon köszönöm.

Lunda: te meg légy boldog a cenzúráddal. Elég nagy szegénységi bizonyítvány az, ha valaki ebben éli ki a hatalmát. De biztos kisebbségi komplexusod van, sajnálom de reakciódra mást nem tudok írni!
Ja és kedves fórumozók, akkor valószinüleg nekem itt a bucsu mert Lunda tán még banra is rak. Mindig is azt hittem, s eddig a gyakorlat is az volt, hogy a fórum a szabad hozzászólások helye. De ha valami ennyire cenzúrázott . . . pedig annak idején én fórum portálok kiépítésével foglalkoztam, s direkt azért terveztem így a rendszereket, hogy nyíltan mindenki élhessen a hozzászólások lehetőségével, relatív cenzúramentesen. Ha valaki káromkodik, vagy egy reklámterméket pocskondiáz, leakar húzni, akkor megértem, hogy ki kell tiltani. De az, ha valaki egy normális választ beküld és reagál, nem értem miért kell kitiltással és hozzászólás törléssel nyugtázni.
--
Bajkó Tamás
Pénzügyi tanácsadó a tőzsde, devizatőzsde - Forex - Marketiva világában!
Válasz idézéssel

Fórumra ugrás:

Jelenlevő felhasználók ebben a témában: 1 Vendég