A téma értékelése:
  • 0 szavazat - átlag 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dühöngő
Hát engem már egyik böngészővel sem enged be a tárhelyre. Próbáltam a Mozzillával, Chrome-al, Explorellel. Semmi. Egyszerűen nem lehet a tárhelyre felmenni ha már egy ügyfélnél beléptél, a másodiknál már nem enged be. Hiába zárom be a böngészőt és nyitom újra hibát ír ki. Tud valaki valami megoldást?
Üdv: Mónika!
Válasz idézéssel
Engem már szétvetett....már a múlt héten se jutottam be. 
Ma végre a Chromba nyitottam egy inkognitó ablakot és azon beengedett. De van olyan érzésem, hogy visszafelé fejlődünk. 

A múlt héten segíteni akartam valakinek Hivatali kapun regisztrálni....hát nem sikerült. Másfél óra múltán az agyvérzés határáig jutottunk. Sehol egy leírás, egyik nyomorult oldalról dobálgatott a másikra, ott se semmi leírás, vagy hogy mit mire használhatsz majd.....csak rövidítések kaü, szüf e-posta.....tököm tudja. Nem gondolnám magam extrém informatikai analfabétának, de komolyan ennyire butának, tehetetlennek rég éreztem magam. Mérgembe szívesen lerúgtam volna a monitort. 
De ha van valakinek erről valamilye, kérem ne tartsa magába, mert nekem még a cégkapus is hátra van, lévén az üf-ek is feladták. Már amelyik egyáltalán nekikezdett. Van akinek visszavágták valami nyomorult hibaüzenettel. 

Ennyire elhavazva rég voltam egyébként...lehet csak én vagyok így. Alig jut időm olvasni, tanulmányozni az új dolgokat, pedig lenne mit....most pl. ettől az adatvédelmi mizériától dobtam egy hátast, pedig nem hogy a végére nem értem, alig kezdtem neki. Haladni előre az anyagokkal. Tavaly ilyenkor már 2 zárással kész voltam....most sehol nem vagyok a kanyarba sem. Már a zsigereimben érzem, hogy idei május 31. totál szívás lesz. Akkor lenne esélyem normális ütembe - tehát nem napi 14-16 órában - csinálni, ha most lenne január 2., pedig eddig sem  pihengettem, hogy finoman fejezzem ki magam. 
De megy és megy az idő a szarakodással (már bocs) és felháborít, hogy velünk mindent meg lehet csinálni.
Válasz idézéssel
Akik a KAÜT fejlesztik biztosan tudják mit csinálnak?? Szét vet az ideg: nyugtát szeretnék letölteni, de ha egymás után két ügyfélt csinálnék a másodiknál már nem enged be a tárhelyre. Teljesen be kell zárnom a böngészőt és újra nyitni, bejelentkezni az ügyfélkapun, utána a KAÜN kb. 4-6 perc. Komolyan mondom ez  napról-napra csak rosszabb. Nem azért fejlesztenek, hogy mindenkinek egyszerűbb legyen az ügyintézés??? Hát én csak azt látom, hogy január 1-től egyre nehezebb minden  nap ezzel.
Ja most már be sem enged, sebaj, majd keresek másik böngészőt, csak sajnos nincs annyi telepítve a gépemre mint amennyi nyugtát ma le szerettem volna tölteni.
Üdv: Mónika!
Válasz idézéssel
Szia!

Én is találkoztam vele, teljesen hivatalosnak tűnik, valahol a legvégén van apró betűkkel, hogy egy GmbH próbálkozik.
A mazochisztikus jellemvonás nem alapfeltétele annak, hogy könyvelő legyél. Ugyanakkor hihetetlenül sokat segít.

Kriszta
Válasz idézéssel
Sziasztok!

Kaptunk egy levelet egy Hamburgi cégtől, amiről azóta kiderítettük, hogy csak egy internetes reklám felület évi 711 € -ért.

Csatolok egy linket, hogy nem újkeletű dologról van szó.

http://www.pbkik.hu/hu/pecs-baranyai-ker...ozva-96916

Érdemes szólni a vállalkozóknak, hogy nehogy visszaküldjék!
Sziasztok,Nándi
Válasz idézéssel
Klárikám az EBEV nem jutott eszembe, Shy Big Grin köszönöm!!! Nem is fogok ezen idegeskedni,meg van a megoldás.

Pmarcsi
Légy türelemmel, s majd könnyül a nagy teher is.
Válasz idézéssel
Nem akarok pimaszkodni Marcsi, de javaslom tartsd magad a saját jelszavadhoz. Smile  Nem éri meg az idegesség így 02.26-án, Az ebevből az üzeneteknl poóbáltad már letölteni? Én ha nincs más onnan szoktam!
Üdv: Klári

Ha javulni látod a dolgokat, akkor valami fölött elsiklottál.
Válasz idézéssel
Angry
a KAÜ-vel küzdök,nem tudok nyugtákat nézni csak forog... és még ki merik írni,hogy ügyintézés szabadon , mit értsek ez alatt szabadon rabolják az időmet.

Pmarcsi
Válasz idézéssel
Nekem már be se jön...(KAÜ) hát utolsó napra semmit nem hagyni!
Üdv: Mariszan
Válasz idézéssel
Szia!

Én is ÁNYK-ból próbálom, de van, hogy csak kapcsolódik....kapcsolódik... 2 óra volt az eddigi rekordja, aztán szólt, hogy sikertelen volt.
A mazochisztikus jellemvonás nem alapfeltétele annak, hogy könyvelő legyél. Ugyanakkor hihetetlenül sokat segít.

Kriszta
Válasz idézéssel
Szia Kriszta!
Az ÁnyK-ból nem egyszerűbb? Én mindig onan adom fel, mert úgy a KAÜ-vek csak egyszer kell küzdenem.

Válasz idézéssel
Komolyan én vagyok olyna béna, hogy képtelen vagyok ezzel a nyavalyás KAÜ-vel egy nyavalyást bevallást beküldeni?! 8 óra óta kínlódok vele, de csak elszédülök attól az átirányítási sávtól!

Kriszta
Válasz idézéssel
Igazad, van Klárikám, de fél órát töltöttem a levélke írogatásával, most viszem a postára. 

Aztán: VHJOV nyomtatványt beküldtem, jön a jogosultsági hibaüzenet. Állítólag több mint 2 hete ez megy!!!! Erre is elment jó félóra nyomozgatni. Ott nem felel senki ezért? Ennyi idő alatt nem lehetett a hibát kiküszöbölni? Csak nekünk vannak kötelezettségeink? 

És itt a következő: beadott 08-ra hibaüzenet, mely szerint nem jelentettem őket a T1041 nyomtatványon???? 2 fő....végül is 11 hónapja dolgoznak itt....és persze bejelentettem őket. Ezzel megint elmegy majd fél óra. 

Arról nem beszélve, hogy ezeket megkapja az ügyvezető is és még nekem kell magyarázkodnom. 

Tényleg kár erre rááldozni az egészségünket, de torkig vagyok.
Válasz idézéssel
Tökre igazad van, de most csak picit füstölötj, mert lesz mág julius 1-e. El sem tudom képzelni, hogy az egész számlákkal kapcsolatos datszolgáltatás flottul működjön. Tuti, hogy ami "zsírunkon" fogják kitesztelni.

Válasz idézéssel
Sziasztok!

Komolyan nem értem, hogy miért van szükség mindenhol mindent elektronikusan intézni? Mert az ötlet remek és ha működne, akkor még nagyban meg is könnyíthetné a munkánkat. Na de nem működik. 

Pénteki szösszenetem: OEP-hez (ok, tudom, már nem ez a neve) nagy kín-keservvel regisztráltunk, ők kín-keservvel feldolgozták. Tök jó, már nem kell havonta járnom. Igaz, itt a szomszéd településen mindig kaptam időpontot 2 nap múlvára is és az itt lévő ügyintézők kisujjában volt a szakma....szóval beküldtem elektronikusan egy gyáp igényt. 

Kérdem én: akkor miért postán jön a hiánypótlás???? Amit postán küldjek vissza.....Na de most jön a lényeg: a dolgozó nevére szóló borítékban, az ő címére, a neki szóló végzés mellé tették bele a Kft. nevére szóló végzést!!!! Még jó, hogy írni-olvasni tudó lévén egy szót nem értett a levelekből és behozta, nem a papírkosárba küldte egyből.
Válasz idézéssel
Akkor a hiba nem az én gépezetemben van :Smile
Köszi!
Válasz idézéssel
hát ..most nekem is többször jelzett hibát, de végül is néhány  próbálkozásra sikerült
valószínű, hogy mostanában a tökéletestől messze lesz a rendszer!

KITARTÁS MINDENKINEK !!!!
Katla
Válasz idézéssel
Sziasztok, nekem a KAÜ napok óta 16 óra után leáll. Semmit nem tudok átküldeni, megnézni. Tapasztaltatok ti is hasonlót?
Válasz idézéssel
Drága Nándi!
Nem tudlak megvigasztalni. Az elkövetkezendő hónapokban naponta fognak ilyen 20 percek előfordulni. Előre kiráz a hideg a cégkapu , meg az online számlázó beélesítésétől!

Válasz idézéssel
SZÜF portál -tárhely- 2 üzenetből egyet tudtam megnézni röpke 20 perc alatt!

Hogy klasszikusokat idézzek: "NORMÁLIS?????? Margit" 
Angry Angry Angry Angry Angry
Sziasztok,Nándi
Válasz idézéssel
Köszönöm Marcsi !!!!!!!!!

Igen még XP-m van és "örülök", hogy lecserélhetem....
de most már van valami ötlet,hogy mi a problémám, mert eddig mindenki csak frissíttetett
velem
kösz-kösz
Katla
Válasz idézéssel
Kedves Katla!

Nekem minden bevallásom megy a ÁNYK keresztül, úgy mint régen, a nyugták miatt nem idegeskedek,mert úgy úgy jönnek mint a csiga.az ÁNYK nem frissítettem, nálam még a 2.78.0 a keretrendszer.

Véletlenül nem XP van még ,mert azzal nem működik a rendszer nem támogatja már a NAGYTESÓ Sad

Pmarcsi
Válasz idézéssel
köszi Nándi!

1 hete próbálom......
 csak a tárhelyen keresztül tudom elküldeni a bevallásokat.
Mondanom sem kell,hogy mennyire mérges vagyok emiatt.
Kritikán aluli az egész rendszer! 
Remélem  valaki majd tud segíteni.
 Üdv mindenkinek és kitartás !!!
Katla
Válasz idézéssel
Szia!

A múlt héten annyit mondtak a NAV-nál, hogy mivel ez nemaz ő rendszerük, nem tudnak mit tenni, sajnos a KAÜ nem bírja kezelni.
Tehát mi vagyunk könyvelők a hibásak, mert sok bevallást küldünk egyszerre.  Big Grin
Próbáld meg kicsit később, hátha nem lesz leterhelve.
Sziasztok,Nándi
Válasz idézéssel
Sziasztok!

Nekem az ANYK -ban a bevallás küldése közvetlenül ÜF kapun keresztül ...egyszerűen nem működik.
 A KAÜ azonosításnál leáll. Már mindent frissítettem.
Van valami ötletetek, hogy mi lehet a probléma?????

köszi a segítséget!!
Katla
Válasz idézéssel

Fórumra ugrás:

Jelenlevő felhasználók ebben a témában: 2 Vendég