A téma értékelése:
  • 0 szavazat - átlag 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
KATÁS ev. de minimis
Uhh, néha olyan irreális dolgokat tudnak mondani Big Grin Sad
Válasz idézéssel
Telefonon érdeklődtem mi lenne az álláspontjuk. Hosszas konzultáció után a lehető legnagyobb hülyeséget mondták: írjam rá a 02. lapra mint 1mill.Ft feletti bevételt:-))
Lehet hogy megkérdezem írásban.
Válasz idézéssel
Huh, erre én is kíváncsi lennék :O
Válasz idézéssel
Nézd, ha precíz akarsz lenni, akkor a nav.gov.hu-n a kapcsolatfelvétel menüpontban irj nekik még ma levelet=emailt, ahol ezt a gondodat jelzed. Szerintem a jogalkotó nem számolt ilyen esettel, a Kata tv-ben csak ennél kisebbekre gondoltak (meg ugye a pályázatosdi számlagyűjtögetéssel jár, ami viszont Katásnak nem kötelező). Ezzel a jelzéssel megtetted, amit lehetett, most már törjék ők a fejüket a megoldáson.
Válasz idézéssel
Szia! Nincs a KATÁ-s nyomtatványon hely. Az 53-ra sem tudom ráírni, mert ha jelölöm hogy KATÁ-s, meg sem nyilik csak 9.lapig a nyomtatvány.
Még így is hosszabb távon megéri neki, mert nem olyan nagy összeg után kell 40%-ot fizetnie.
Válasz idézéssel
A 13Kata bevalláson belül nincs ilyen rovat? Még ezzel a bevallással kevesen foglalkoztak, szerintem.

Ugye a támogatás maga Katá-s bevételnek számít, más nyomtatványon nem vallanak, nincs túl sok választék.
Egyébként másutt olvastam, aki támogatásra pályázik, annak nem való a Kata.
Válasz idézéssel
Sziasztok!
Hol valljátok a KATÁ-s vállalkozó de minimis támogatását? Pláne ha ez több millió Ft volt.
Kösz. Bodza
Válasz idézéssel

Fórumra ugrás:

Jelenlevő felhasználók ebben a témában: 1 Vendég