A téma értékelése:
  • 0 szavazat - átlag 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
születésnap
Kedves Klári,
bízom abban, hogy ezen a csodás napon nem a számítógép előtt ülsz, hanem a születésnapodat ünnepled szeretteid körében. Smile De ha mégis erre járnál:
Sok ilyen Boldog Születésnapot Kívánok még neked!
Válasz idézéssel
Drága Klárika !
Szívből köszöntelek ezen a szép napon,minden szépet és jót kívánok Neked !!! Confusedax: Confusedax: Confusedax:
Üdv:Éva
Válasz idézéssel
Klárika !

Nagyon sok boldog születésnapot kivánok.
Erőt, egészséget!!!

Ica
Válasz idézéssel
:oops: HÚHH,de szégyellem magam,hogy nem vettem észre.

Klárika!

Isten éltessen erőben,egészségben nagyon sokáig,és legyen nagyon szép napod. Confusedaw: Confusedax: Confusedax: Confusedax:
"Ne veszitsétek el a fejeteket.
Az élet még szeretné megsimogatni."
Válasz idézéssel
Kedves Klárikánk!

A Jóisten éltessen sokáig!
Nyugalom! A világmindenség azt sem tudja, hogy létezel.
Válasz idézéssel
Tényleg nagyon gyorsan elment az idő - még emlékszem arra az estére, mikor regisztráltam: csak a kislámpa égett az íróasztalon és függöny ki volt húzva az ablakon, mert esett a hó...ugyan ez nem 10 éve volt, csak 2008-ban. Végig gondolva az elmúlt éveket: hát nem tudom, hogy mi lett volna velem nélkületek - hisz sokszor csak itt kaptam választ a kérdéseimre.

Isten éltesse az Aktát! És kívánok még én is több 10 évet, mert szerintem sok kezdőnek és haladónak adott sok-sok segítséget!
Köszönöm a sok segítséget Lányok és Fiúk! És Lundának - meg Blondinak is, hogy létrehozták az oldalt!
Válasz idézéssel
Valóban csak azt kívánhatjuk egymásnak, hogy legyünk még egymásnak sokáig. Nekem az jutott az eszembe, hogy a szakmai oldalon túl , a háttérben mit adott nekem és talán én is adhattam valamit ami a mai világban egyre kevesebb, egyre kihalóbb félben van. Gondolok arra, hogy sokszor személyes ismeretség nélkül értékes emberi kapcsolatok alakultak ki a fórumnak köszönhetően . Meghallgattuk egymást, átsegítettük egymást az éppeb aktuális nehézségeken.
Nagyon jó, hogy vagyunk egymásnak.

Még sok-sok 10 évet !!!

Puszi Nektek
Azért ne feljetsd el, hogy az Életben vannak csodálatos dolgok is !

Kicsi
Válasz idézéssel
gugu7 Írta:Sorolhatnám tovább, Ti biztos folytani tudjátok napestig.

Hát... Big Grin Én itt hallottam először a "lesz..rom tablettá"-ról, aztán a "szakadjon rájuk a budi"-ról. :lol: De ezek is fontosak az egészséges lelkület megőrzéséhez. :lol:
Üdvözlettel! A l b a
Válasz idézéssel
...valóban nagy köszönet a megálmodóknak,a létrehozóknak,a közöttünk lévőknek és az eltávozottaknak -és köszönet minden nap azoknak,akik önzetlenül segítenek,tanácsot adnak és "buksit simogatnak" idézet Kláritól,mikor az ember rájön,hogy ilyet hogy kérdezhettem,hisz' tudom. Igen sokszor tudjuk,érezzük a helyes választ,de kell a megerősítés és egy kis plusz .

Kívánok nekünk még sok 10 évet ,emlékszem a saját hozzászólásomra,hogy lassan közeledünk az 1000. fórumtaghoz,juj de régen volt!

Legyünk meg még sokáig így egymásnak,nemcsak munkában,de magánéletben is -örömben és bánatban.Hiszen vannak Aktababáink,kirándulásokon Aktára gondolók és sokan várják a találkozót is.
Köszönöm,hogy vagytok: Cirmi :oops:
Ne bánkódj,hogy a napfelkeltét nem láttad.Holnap lesz másik!
Válasz idézéssel
Nekem csak ennyi a kérdésem....

Mindent köszönök!
Klárika a mérhetetlen sok összeszedett gondolatot,amikor nem láttuk a fától az erdőt.
"Ne veszitsétek el a fejeteket.
Az élet még szeretné megsimogatni."
Válasz idézéssel
Én is meg szeretnék "szeretgetni" mindenkit aki egész évben a segítségemre sietett!!
Csak ennyit írok mindenkinek:KÖSZÖNÖM!!!!!!!!!!!!!!!
Üdv: Mónika!
Válasz idézéssel
Köszönet mindenkinek ezért a szuper oldalért, a sok hasznos infoért, segítségért, támogatásért, bátorításért, tehát Mindenért. Confusedaw:
Legfőképpen pedig egy nagy ölelés azon adminoknak akik megálmodták az Aktafórumot! Confusedax:
Válasz idézéssel
KÖSZÖNET MINDENKINEK!
Üdvözlettel! A l b a
Válasz idézéssel
MINDEN KÖNYVELŐNEK SZERETETTEL! (google:könyvelők tortája)
CARPE DIEM! (Élj a mának!-de csak könyvelünk, bevallunk, adózunk...)
Válasz idézéssel
Még többször 10 éves születésnapot kívánok az AktaFórum-nak, mert ez egy szakmai, emberi, segítőkész közösség - ahol jó tagnak lenni!
Köszönöm mindenkinek aki eddig is hasznos tanácsokat adott!
üdv. Ica
Válasz idézéssel
Barátaim!
Ma döbbentem rá, hogy szépen csöndben főleg észrevétlen elmúltunk 10 évesek.
Az első regisztráció napja 2004. április 27 volt. Tudtuk, hogy évek óta - ki egyszer kétszer, ki sűrűbben - itt vagyunk, de hogy már 10 éves az Akta, nem figyeltük.
Nem figyeltük, mert készültünk a nagy menetre, és mert az életünket kisebb és nagyobb határidőkhöz igazítjuk. Most sem volt másként. Valljuk meg a máj 12-e, a 20-a, na meg a juni 2-a határozott meg minden lépesünket. Hát ezért felejtettük el, hogy saját magunkat megünnepeljük.
Szokás évfordulón végig gondolni mi is történt.
Nézzük a nagyobbakat:
Bevezették az ügyfélkaput, lett nekünk 08--asunk, meg 58-asunk, jelentünk 1041-en meg 1042-n, van új ÁFA törvényünk, lett EVÁnk, KIVÁnk, Katánk meg még vagy 12 másik. Van söralátétünk, meg lassan evangéliumi méretű Art-nk. Lett új Btk-nk, Ptk-nk és ( ki ne matradjon) Mtrv-nk meg Nonprofit trv-nk. Elektronikusan csináljuk a beszámolókat és már nem is tudjuk, hogy letétbe, vagy közzé tesszük éppen amikor az EB-ek kiséretében elhajítjuk.
Kötelezően kell továbbképeztessük magunkat, újabban vadászunk a kreditekre.
Sorolhatnám tovább, Ti biztos folytani tudjátok napestig.
Ilyen alkalmakkor az ünnepelt ajándékot szokott kapni. Magunknak nem tudok ajándékot adni, de az alapítóknak mondhatunk köszönetet.
Én most gondolatban egy szál virágot rakok Blondi sírjára, és erőt egészséget kívánok egy vituális öleléssel Lundának!
Köszönjük!
Klári
Válasz idézéssel
Gyanítottam, hogy valami csoda szép lesz, de ezt tényleg jobb látni mint csak képzelődni róla.

Gyönyörűek, köszönöm , látszik, hogy szeretettel gondozod őket !

Puszi

Kicsi
Válasz idézéssel
Most már látod! Big Grin :oops:
Az én hatalmas számtek tudásom elég lassú, de azért eredményes. (Csak győzzük kivárni.)
Klári
Válasz idézéssel
Drága Klárikám !

Ugyan a virágot csak elképzelni tudom, de azért nagyon köszönöm, egyébként semmi késedelem nincs, holnap is " bulizunk " egyet idézve a csemetéket.
De olyan jó volt olvasni, szinte éreztem, hogy valaki gondolt rám, mert hát sajnos itt kotlok egy devizában könyvelt cég éves zárásán és éppen a forintos ipa folyószámlával volt egy kis difi.

Köszönöm, bármikor jólesik egy kicsit Rátok gondolni.

Puszi

Kicsi
Válasz idézéssel
Drága Kicsi!
Csak most tudtam (hatalmas műszaki tudásom birtokában) a telefonommal elkészített szokásos szülinapi virágot Neked ide varázsolni. Késve, de sok szeretettel ölellek és minden szépet és jót kívánok.
Klári
Válasz idézéssel
Kedves Kicsi!
Kicsit megkésve, de Boldog Születésnapot kívánok!
Válasz idézéssel
Kedves Kicsi !

Isten éltessen szeretettben, boldogságban és jó egészségben .

Ica
Válasz idézéssel
Szaisztok Lányok !

Nagyon köszönöm a figyelmességeteket és azt, hogy gondoltatok rám !

Ma igazán szép napom volt, telefon kikapcsolva és mivel az oviban " nevelés nélküli nap " volt én vigyáztam a kicsikre, ebben a csodálatos időben tényleg csak egymással törődtünk, fáradt vagyok ma is, de nagyon boldog.

Még egyszer köszönöm Nektek is !

Puszi

Kicsi
Válasz idézéssel
...kicsi vagyok ,nagy a szám
boldog szülinapot Erzsókám!

Kicsi,drága! Ezzel a remek versemmel kívánok sok boldog Confusedax: születésnapot ezen a szép tavaszi napon!
Ne bánkódj,hogy a napfelkeltét nem láttad.Holnap lesz másik!
Válasz idézéssel
Kedves Kicsi,

Isten éltessen sokáig!
Válasz idézéssel

Fórumra ugrás:

Jelenlevő felhasználók ebben a témában: 1 Vendég