A téma értékelése:
  • 0 szavazat - átlag 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Könyvelőt keres
Szia Lea!

Önálló vezető beosztás.
Üdv: Klári

Ha javulni látod a dolgokat, akkor valami fölött elsiklottál.
Válasz idézéssel
Sziasztok!

Engem mellékállásként érdekelne könyvelői munka. ugy is lehet? ha igen írtok email címet.

köszönöm.

Lea
Válasz idézéssel
Sziasztok!

Egyik Dél-Pesti barátnőm keres irodájába tapasztalt könyvelőt, kérlek írjatok - ha érdekel - priviben elérhetőséget.

Válasz idézéssel
Sziasztok!

SOS, sürgősen keresünk egy olyan mérlegképes könyvelőt a XIII. kerületbe, aki többéves gyakorlattal rendelkezik ill. ért a bérszámfejtéshez. Ha valakinek felkeltettem a figyelmét a következő e-mail címre írhat: <!-- e --><a href="mailto:nts.kft@chello.hu">nts.kft@chello.hu</a><!-- e -->

Ancsa
Válasz idézéssel
Sziasztok!
Nem ide vágó téma, de nem akartam egy fórumot nyitni emiatt.
Aki tagja az Adótanácsadók Egyesületének, attól kérdem és mástól is Big Grin . Érdemes a biztosítással egybekötött tagdíjat befizetni? Én is tagja vagyok/voltam, 2005-ben vagy 2006-ban, csak aztán költözés és anyagi gondok miatt nem bírtam befizetni a tagdíjat. Nem tudom, hogy kirúgtak-e azóta vagy hogy is van.
A lényeg, hogy most szeretném befizetni és érdeklődnék mi a jobb, ez vagy külön biztosítás?
Na a szakmai biztosítással kapcsolatban meg az volt a problémám (az is volt) hogy volt egy olyan pontja, hogy "ha a kárt nem akarattal csinálta" vagy ilyesmi. Na most hol fogom bebizonyítani, hogy hülye voltam és lemaradt egy bevallás és nem dirrekt csináltam???
No akinek van ezzel tapasztalat, kérem írjon. Köszi Smile
Üdv Judithh
Válasz idézéssel
Csak azért hoztam vissza, mert megígértem a leányzónak, hogy megpróbálok segíteni.
Hátha valaki tudná a friss ismereteit használni.
Üdv.zsemle
Az Everest fölött kinyílt a monszun....én meg itt punnyadok, mert csak egy szegény kis ZSEMLE vagyok...
Válasz idézéssel
Kedves dél-budai, érdi fórumtársak!
Van egy 4.éves PSZF-es (végzős) hallgató ismerősöm, aki egy könyvelőirodában szeretne gyakornokként ismerkedni a szakma gyakorlati fortélyaival. Ha valaki tudna segíteni, kérem, hogy priviben üzenjen.
Köszönöm:zsemle
Az Everest fölött kinyílt a monszun....én meg itt punnyadok, mert csak egy szegény kis ZSEMLE vagyok...
Válasz idézéssel
Pénzügyi munkatárs (német nyelvtudással)
(Ref.TongueUPM/12)
Nemzetközi, gépkereskedelemmel foglalkozó partnerünk magyarországi leányvállalata felvételt hirdet az alábbi pozícióba:

Pénzügyi munkatárs (német nyelvtudás)

Feladatok:
Könyvelési anyagok előkészítése
Kontírozás
Adminisztrációs feladatok ellátása
Banki feladatok
Számlázás
Kimutatások készítése
Kinnlevőségek kezelése
Pénztárkezelés
Elvárások:
Folyékony német nyelvtudás
Szakirányú végzettség
Minimum 3 éves pénzügyes gyakorlat
Előnyök:
Könyvelési tapasztalat
SAP ismeret
Munkavégzés helye:
Budapest
Jelentkezési határidő: 2008-02-26
<!-- e --><a href="mailto:penzugy@job-center.hu">penzugy@job-center.hu</a><!-- e -->

<!-- m --><a class="postlink" href="http://www.job-center.hu">http://www.job-center.hu</a><!-- m -->
Válasz idézéssel
Sziasztok!

Egy elég jó ismerős kért meg,hogy segítsek neki, illetve a barátjának németül beszélő megbízható könyvelőt találni.
Esetleg, akinek van szabad kapacitása és érdekli kérem Priviben írjon. Köszi!
Andicsek
Andicsek
Válasz idézéssel
Kedves Jóbarátom keres főállásban önálló könyvelőt.

Ha tudtok valakit írjatok priviben, mert szeretnék Neki segíteni.

Válasz idézéssel
kati1012 Írta:Mire gondoltál?
Pl. e-mailben megkérdem mit nem értek és szájbarágosan megírod mit kell csináljak. Jó felfogóképességű vagyok - remélem.
És a végén megnéznéd, minden ok-e?
Nekem széles netem van, és csúcsidőn túl ingyenes telcsim.

Kötnénk egy szerződést mit vállalsz, hogyan, mennyiért. Gondolom nov. végén kellene ellenőrizni, hogy még a papírmunkákra is maradjon idő.
hm??
Válasz idézéssel
aktajancsi Írta:Egyenlőre egy alkalomra lenne szükségem bp-i, ill. bp-n elérhető könyvelőre.
Apeh ellenőrzésre felkészítéshez. Sűrgős.
esetleg e-mailen utasítások adása, és a végeredmény átnézése.
RLB-60 progival könyvelek - 2 alkalmazott, havi néhány kp számla.

Mire gondoltál?
Válasz idézéssel
Egyenlőre egy alkalomra lenne szükségem bp-i, ill. bp-n elérhető könyvelőre.
Apeh ellenőrzésre felkészítéshez. Sűrgős.
esetleg e-mailen utasítások adása, és a végeredmény átnézése.
RLB-60 progival könyvelek - 2 alkalmazott, havi néhány kp számla.
Válasz idézéssel
Hát köszönöm Ica, de sajnos nem Te vagy akkor az én emberemSad
A barátnőmékről van szó, akiknek gyakorlatilag tényleg csak pár számlájuk van egész évben.
Eszter
Válasz idézéssel
Szia Eszter!
Én könyvelek őstermelőket és családi gazdaságokat is, de Somogy megyében. Én is hallottam már róla, hogy a könyvelők "fáznak" a mg-i tevékenységet folytatóktól, ami nem is csoda, mert ez egy külön tudományág. Én sem vállalok olyan őstermelőt, akinek egész évben pár bizonylata van és csak bevallást kell készíteni, mert nem éri meg. Olyan családi gazdaságom is van, ahol a bevétel meghaladja a 100 millió forintot.
Na, ezeket már szeretem!
Ica
Válasz idézéssel
Ide is beírom...
Sziasztok!
Érdeklődöm, van itt a fórumon olyan baranya megyei könyvelő, aki tudja vállalni egy őstermelő könyvelését?
Úgy látszik erre lassan specializálódni kell, mert eddig senki nem vállalta...
Eszter
Válasz idézéssel
Társadalmi szervezet megváltozott munkaképességű főállású könyvelőt keres hosszú távra.

kapcsolatfelvétel, további információ : <!-- e --><a href="mailto:info@aktaforum.hu">info@aktaforum.hu</a><!-- e -->

vagy itt : <!-- m --><a class="postlink" href="http://www.aktaforum.hu/index.php?name=Contact">http://www.aktaforum.hu/index.php?name=Contact</a><!-- m -->
Naná, hogy normális vagyok.
A hangok is megmondták.
Válasz idézéssel

Fórumra ugrás:

Jelenlevő felhasználók ebben a témában: 3 Vendég