A téma értékelése:
  • 0 szavazat - átlag 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Könyvelőt keres
Sziasztok,

a Bp., XVIII. kerületi bérbeadó irodarészről az előző hozzászólásaimban becsatoltam pár fotót, így talán jobban elképzelhető, amit kínálok.

Üdv. és további kellemes időtöltést kívánok a még hátralevő órákra.

zsemle
Az Everest fölött kinyílt a monszun....én meg itt punnyadok, mert csak egy szegény kis ZSEMLE vagyok...
Válasz idézéssel
Sziasztok!

A könyvelő irodánkból elmegy az egyik BÉRSZÁMFEJTŐ és keresnénk a helyére valakit SÜRGŐSEN!! Teljes munkaidős állásról van szó. A könyveléssel a könyvelők foglalkoznak, neki csak a bérrel kell. Több céget kap és azokat kell vinni. Ha valaki érdeklődik munka után kérem jelezze nekem mailben és adom az elérhetőségeket. Májusban kezdeni kellene.
Köszönöm.
Válasz idézéssel
Sziasztok, még az előbbihez annyi kiegészítés, hogy nem muszáj könyvelőnek lenni, bármilyen csendes (az iroda egy társasházban van) tevékenységre kiválóan megfelel.
Ajánljatok tovább, ha esetleg ismerősök kiadó irodát keresnek!

Előre is köszi.

Üdv.zsemle
Az Everest fölött kinyílt a monszun....én meg itt punnyadok, mert csak egy szegény kis ZSEMLE vagyok...
Válasz idézéssel
Bp. XVIII. kerületében működő (Üllői út egyik nagy mellékútján), autóval, tömegközlekedéssel jól megközelíthető helyen lévő, jó parkolási adottságokkal rendelkező, kulturált könyvelőirodába keresünk bérlőtársat/bérlőtársakat (1-2 főt) költségmegosztás céljából. Az iroda teljesen felszerelt, technikailag és szakmailag egyaránt.
Ha meguntad azt, hogy az ügyfelek otthon is zargatnak, esetleg a magánszférádba is belépnek, vagy eleged van az otthon halmozódó iratokból, gyere hozzánk!
Az iroda 1 főre eső bérleti díja 15-20000,-Ft, a rezsi kb. 8-14000,-Ft, létszámtól függően. Nemcsak könyvelőnek jó, bármilyen, viszonylag csendes irodai foglalkozás űzhető.

Csatoltam pár fotót, természetesen így nagyon üres, élettel majd az itt dolgozó/k tölti/k meg.

Üdv.zsemle
Válasz idézéssel
Sziasztok!

Nagyon kedves bérlőtársunk alkalmazásba állt egy nagy cégnél, így befejezi vállalkozói tevékenységét, s megürül a helye az irodánkban. Ezért Bp. XVIII. kerületében működő, autóval, tömegközlekedéssel jól megközelíthető (központi) helyen lévő, kulturált könyvelőirodába keresünk bérlőtársat költségmegosztás céljából. Az iroda teljesen felszerelt, technikailag és szakmailag egyaránt. Mindketten (a maradók) aktások vagyunk, ez talán jó ajánlás lehet. Elsősorban nemdohányzók jelentkezését várjuk.

Üdv.zsemle
Válasz idézéssel
Én sem értem, hogy miért nem vele könyveltet mindenki... :twisted: :roll:
Szóval szerintetek is jól gondolom, csak félig-meddig (leginkább teljesen) törvénytelenül lehet ezt megoltani.
Üdv.: Anita
"Örökké nem eshet"
Válasz idézéssel
Na de mi hozzá nem értő könyvelők vagyunk, ugye?
Azért nagyon kíváncsi lennék, hogy hol lesz ez az igen leleményes és törvényt ismerő és nyilván tisztelő úriember 3 év múlva, amikor az ő általa javasoltak alapján szép kis büntit szabnak ki egy cégre?
Válasz idézéssel
Szia Anita,

Köszi a választ.... Azután az az ügyetlen könyvelő meg kűzdhet vele, hogyan tartsa pariban a reprezentáció törvényi fogalmával az elszámolni kívánt számlát.

Üdv.zsemle
Válasz idézéssel
Szia Zsemle! Igen, én találkoztam vele, és van is egy ötletem, hogyan gondolja. El is mondom (nektek ingyen :wink: ). Azon gondolkoztam, hogy nincs is 10%-os adó, hogyan lehetne így juttatást adni, Idea ekkor jutott eszembe, hogy szerintem valahogyan pl. reprezentációnak minősíti a cafeteria elemet, ekkor nincs SZJA és TB vonzata, viszont társasági adóalap növelő tételként figyelembe kell venni, azaz ennyi a teher utána, a 10%-os TAO.
Üdv.: Anita
"Örökké nem eshet"
Válasz idézéssel
Sziasztok,

ezzel a honlappal találkoztatok már?
<!-- m --><a class="postlink" href="http://www.cafeteria2011.com">http://www.cafeteria2011.com</a><!-- m -->
Kíváncsi vagyok a véleményetekre, sőt, ha esetleg valaki már felvette vele a kapcsolatot, akkor arra is.

Bocs, hogy ide dobtam be a hozzászólásom, de nagyon sietek, még a postára is oda kell érnem.

Üdv.zsemle
Válasz idézéssel
Polika,ez édes volt!

Milyen a kislányod,pont mint az anyja! Ezt majd mond a most nagy szerelemben lévő fiatalembernek is,hogy nézd meg az anyját,vedd el a lányát!
Biztos,hogy jó családba nősül! :lol:
Ne bánkódj,hogy a napfelkeltét nem láttad.Holnap lesz másik!
Válasz idézéssel
Lánykám szeretne Győrben dolgozni.
Mi tudnánk neki itthon munkát adni, de mit lehet tenni nagy a szerelem.
A gazdálkodásit levelezőn végzi 1 féléve van hátra, az informatika szakon pedig egy piti tárgyból nem engedte át egy tanár, így nem mehetett államvizságra.
Állítólag nem szereti a gazdinfósokat, valamennyien úgy jártak mint a lányom. Mostmár értem évente miért csak 1-2 ember végez ezen a szakon.

Elsősorban az AUDI-ba szeretne bekerülni gyakornoknak, de ha az nem sikerülne, hasznosítani szeretné magát. Na meg egy kis tőlünk független zsebpénz is jólesne neki. Ezt ő mondta.
Ha valamelyikőtöknek szüksége lenne egy kisinasra, illetve valamelyik általatok könyvelt cégnél adminisztrátorra, jelezzetek, legyetek szívesek.
Milyen? Pont mint az anyja.
Ha a puszik esõcseppek, egy tengert küldök, Ha az ölelés falevél, egy erdõt küldök Nektek.
Válasz idézéssel
Hajdúszoboszlói cég mérlegképes kettős könyvelésben jártas önállóan dolgozni tudó könyvelőt keres. Kedvező feltételekkel, és körülményekkel. Kezdetben 2 cég, a későbbiekben 4-5 cég könyvelésére. Szakmai önéletrajzokat a <!-- e --><a href="mailto:konyveles.szoboszlo@indamail.hu">konyveles.szoboszlo@indamail.hu</a><!-- e --> e-mail címre várunk!
Köszönöm.
Válasz idézéssel
Pénzügy szakos szakközgazdász végzettséggel, közel 2 évtizedes, nagyrészt multinál szerzett releváns pénzügyi, számviteli szakmai gyakorlattal, SAP végfelhasználói ismeretekkel munkát keresek. Az egyik legnagyobb megbízóm igazgatóváltás miatt év elején felmondta a szerződésem, ennek pótlására keresek megoldást - akár főállásról is lehet szó.
Email: <!-- e --><a href="mailtoConfusedcstq72@yahoo.com">scstq72@yahoo.com</a><!-- e -->
Válasz idézéssel
Budapesten februártól állást keresek. Regisztrált mérlegképes könyvelő vagyok, 14 év tapasztalattal. Elsősorban cégek (Kft, Bt, Zrt) könyvelésében vagyok jártas, cégek teljeskörű könyvelése, havi bevallások, riportok készítése, év végi zárlati munkálatok, beszámolók készítése, könyvvizsgálatra való előkészítés, folyamatos kapcsolattartás az ügyfelekkel tartozott a feladataim közé. Munkaviszonyban szeretnék dolgozni. Ért.: <!-- e --><a href="mailto:adelkus@freemail.hu">adelkus@freemail.hu</a><!-- e -->
Köszönöm!
Válasz idézéssel
Szeged és Hódmezővásárhely környékén munkát keresek.Mérlegképes könyvelő vagyok 4 év gyakorlattal.Többnyire Egyéni vállalkozókat és őstermelőket könyveltem de van Bt ügyfelem is. Munkaviszonyban valamint vállalkozó viszonyban is érdekel az ajánlat.Bármilyen megoldást szívesen veszek.
Előre is köszönöm.
<!-- e --><a href="mailtoConfusedzamvitel@gportal.hu">szamvitel@gportal.hu</a><!-- e -->
Válasz idézéssel
Na jó, persze a kép is megtévesztő lehet, de szerintem nem olyan nagy szélsőség hogy esetleg szeretné látni az illetőt, akivel esetleg egyeztet egy időpontot megbeszélésre.
Üdv: Mónika!
Válasz idézéssel
Szerinted van illatos fénykép???:-))))))))
Válasz idézéssel
Szerintem pedig semmi kifogásolni való nincs a dologban. Biztonyára semmiképpen nem szeretne olyan alkalmazottat aki sajátmagát teljesen elhanyagolja. Nekem volt egyszer a bankban mikor még ott dolgoztam egy kolléganőm, vállalati finanszírozó volt a lelkem, de csak háttérbe merték tartani, ugyanis a képességei jók voltak, nagyszerű ember volt, viszont sajátmaga higéniájára egyáltalán nem adott, 38 évesen nem volt foga elől, hetente egyszer ment a fürdőszoba felé........ a ruháit csak szellőztette, és erre büszke is volt, mert szerinte a ruhák a mosásba tönkre mennek. Ha én alkalmazottat keresnék én is ránéznék arra a képre, bár soha nem szabad elsőre itélni,
Üdv: Mónika!
Válasz idézéssel
hát....... ez a fénykép dolog bennem mindig rossz érzéseket ébreszt, elvégre nem manökent keresnek...
Katla
Válasz idézéssel
Sziasztok!

Budapesten, több cég könyvviteli feladatainak ellátására mérlegképes könyvelőt keresek teljes- vagy részmunkaidőben. Bemutatkozó levelet (ha csatolsz hozzá fényképet az sem baj), fizetési igény megjelölésével a <!-- e --><a href="mailto:postafiok18@gmail.com">postafiok18@gmail.com</a><!-- e --> címre kérem megküldeni. Köszönöm
Válasz idézéssel
Szia Zsemle!

Kaptam!
Üdv: Klári

Ha javulni látod a dolgokat, akkor valami fölött elsiklottál.
Válasz idézéssel
Sziasztok!

Érdeklődöm, hogy rajtunk (én és a kollégám) kívül kapott-e más is Fodor Krisztina aláírással az alábbiak szerint kezdődő ajánlatkérést?

"Tisztelt Könyvelő!

Árajánlatot kérünk kereskedelmi cégünk rendkívül precíz, kettős könyvelésére, bérszámfejtésére, egyéb könyvelői teendőire és könyvvizsgálatra. Az új törvényekkel, jogszabályokkal naprakész könyvelőt keresünk, aki folyamatosan tájékoztat a változásokról, új lehetőségekről, megtakarításokról, esetleges adó és járulék spórolási ötleteiről..."

Egyelőre csak ennyi lenne a kérdésem, ha kapok igenlő választ, akkor jön a következő kérdés.

Üdv.zsemle
Válasz idézéssel
Sziasztok!

Könyvelőt keresnénk Miskolcon vagy környékén. Egy Bt.-t kellene könyvelni.

Ha tudtok segíteni lécci irjatok ide : <!-- e --><a href="mailto:n.szeghalmi@chello.hu">n.szeghalmi@chello.hu</a><!-- e -->

Előre is köszi
Válasz idézéssel
Részmunkaidős könyvelői, adatrögzítői vagy asszisztensi, egyáltalán bármilyen általam elvégezhető állást keresnék
Budapest 19-dik kerületében, vagy környékén. BÁRMILYEN nem üzletkötői, és biztosításközvetítői állás érdekel. Végzettségem szerint regisztrált mérlegképes könyvelő vagyok több mint tizéves gyakorlattal, vakon gépírás tudással, erős word-excel felhasználói ismeretekkel, munka- és bérügyi gyakorlattal.

Suller Krisztina 70 326 13 01
<!-- e --><a href="mailto:fied@freemail.hu">fied@freemail.hu</a><!-- e -->
Válasz idézéssel

Fórumra ugrás:

Jelenlevő felhasználók ebben a témában: 2 Vendég