A téma értékelése:
  • 0 szavazat - átlag 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
TENSOFT megoldások
Szia Kata!

1. Nyitóállomány kialakításánál módosítással próbáld meg.
2. Annyiszor zársz, ahányszor akarsz. Belépsz az 5. hónapba, rögzíted a számlát, utána havi adatok köyvelése újból,
majd hónap zárás, új hónap nyitása.
3. Én mindig felviszem az utalásos számlákat a ki nem egyenlített számlák karbantartásánál.
Amikor a kiegyenlítést könyveled bankból vagy pénztárból, akkor az F3 gombbal bekapcsolod a számlakiegyenlítést, mert csak így lesz
kiegyenlített a számlád. Nem lehet eltéveszteni, mert ha be van kapcsolva és beírod az utalásos számla számát és a forgalom kódját,
akkor kinyílik egy ablak, ahol ki tudod választani a szállítót.
Johanna
Válasz idézéssel
A DEMO-jával ismerkedem.
1. Vittem fel bankszámla nyitót, könyveltem május hónapra, majd utólag akartam pénztár nyitót felvinni, de nem tudok. Lehet utólag a nyitóba könyvelni? Ha igen hogyan?
2. Lezártam a május havit, de rájöttem, hogy kimaradt egy számla megszüntethetem a lezárást valahogy? Nem találom hogyan lehetne.
3. A KI NEM EGYENLÍTETT SZÁMLÁK KARBANTARTÁSÁNÁL rögzítem e bejövő, kimenő számlákat. Majd a HAVI FORGALMI ADATOKNÁL lekönyvelem őket, de visszalépve a Ki nem egyenlített számlák karbantartásá-hoz nem mutatja, hogy kiegyenlítésre került. Valamit csak nem rögzítettem?
Válasz idézéssel
Én is.
Erika
Válasz idézéssel
Igen Kata, én.
Johanna
Válasz idézéssel
Használ valaki TENSOFT-os egyszeres progit?
Válasz idézéssel

Fórumra ugrás:

Jelenlevő felhasználók ebben a témában: 2 Vendég