A téma értékelése:
  • 0 szavazat - átlag 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Működik az EBEV?
Csak azért írom, hogy figyeljetek, mert lehet, hogy a számítógép néz bennünket!?
Na, azért gyorsan lecseréltem a jelszavamat...
Nyugalom! A világmindenség azt sem tudja, hogy létezel.
Válasz idézéssel
Monik!
Nekem is feltűnt,de nem foglalkoztam vele,most megnéztem .....nekem az utolsó lekérdezés dátumával megegyezik.
Akkor voltam fent az oldalon./4 napja/
"Ne veszitsétek el a fejeteket.
Az élet még szeretné megsimogatni."
Válasz idézéssel
Nem tudom figyeltétek-e már, hogy az ebev szolgáltatásoknál a jobb fölső sarokban látni lehet az utolsó belépés dátumát.
Elég érdekes volt, hogy tegnap este amikor beléptem a lapra, azt láttam, hogy már jártam fönn tegnap 12:03-kor!
Nem is voltam internet közelben kb. du. 2-ig!!!!!!
És nem is tudja más a jelszómat!
Nyugalom! A világmindenség azt sem tudja, hogy létezel.
Válasz idézéssel
potyi Írta:Sziasztok!
Egy 2010 06 08-án bejegyzett egyszemélyes kft-nek beküldtem a 1008-at 06 hóra.
Jön egy értesités tegnap, hogy az cég adószáma még nem elő, a törzsadatokban benne van bár ma nem tudtam letölteni.
Nektek is volt már ilyen? már hogyne lenne élő, hiszen a nevemre is felvitték már.
Most küldjem be újra, vagy probáljam hivni öket?

A bejelentési nyomtatványt 10T201T-t beküldted?
Válasz idézéssel
Nálam minden másodikra hibát jelez. Nem beszélve arról, hogy a cégeim nagy részénél a jogosultságnál hiányzik a törzsadat pipa, de ettől még nagy nehezen sikerült azt lehúznom.
Válasz idézéssel
Szia Klári !

Megpróbáltam, a pótlék listákat kértem le, mert úgy is aktuális lesz nemsokára, hát elég ügyetlenül sikerült, mire észbe kaptam már 5-ször is előállította. De végülis sikerült, majd még ismerkedni kell vele.

Üdv.
Azért ne feljetsd el, hogy az Életben vannak csodálatos dolgok is !

Kicsi
Válasz idézéssel
Sziasztok!

Nektek megy az új csoda?
Üdv: Klári

Ha javulni látod a dolgokat, akkor valami fölött elsiklottál.
Válasz idézéssel
Szia !

Akkor már csak a telefon marad ötletként, hm ?

Üdv.

Kicsi
Válasz idézéssel
Szia Kicsi!
Jó a dátum 0608, de akkor mi lehet a gond?
Válasz idézéssel
Szia Potyi !

A kezdő dátum jó ? Véletlenül sem 06.01. ugye ?

Üdv.

Kicsi
Válasz idézéssel
Sziasztok!
Egy 2010 06 08-án bejegyzett egyszemélyes kft-nek beküldtem a 1008-at 06 hóra.
Jön egy értesités tegnap, hogy az cég adószáma még nem elő, a törzsadatokban benne van bár ma nem tudtam letölteni.
Nektek is volt már ilyen? már hogyne lenne élő, hiszen a nevemre is felvitték már.
Most küldjem be újra, vagy probáljam hivni öket?
Válasz idézéssel
Láttam én már reggel 9-kor, hogy elhárítják, de most már 1/2 3 van :twisted: Gondoltam, csak velem szúr ki, de látom Ti ugyanúgy szenvedtek.
Időnként beenged egy kicsit, ezért gondoltam, hogy kivételezett vagyok. Big Grin De nem.

Válasz idézéssel
sziasztok!
Már fenn van,hogy hiba van rendszerben és dolgoznak az elhárításon... :O)
pussz
Andicsek
Válasz idézéssel
Szia Mindenki!

Az EBEV nem működik! Ahogy írod, már órák óta. Az Apeh honlapon nincs kiírva semmi, a mohu-n annyi, hogy akadozik, meg elhárítják... újabban elég gyakran volt karbantarás.. lehet hogy az ártott meg? Mindenesetre majd meg pukkadok, mert nagyon kellene egy folyószámla, de be sem tudok lépni az EBEV-re.

manyu
Válasz idézéssel
Barátaim!
Nektek is nyögve nyelős a működése? Órák óta nyugta sincs!

Válasz idézéssel
Nekem sikerült, bár nem kértem le semmit, de a folyószámlásat is meg tudom nyitni.
Ha a puszik esõcseppek, egy tengert küldök, Ha az ölelés falevél, egy erdõt küldök Nektek.
Válasz idézéssel
Sziasztok!
Ti sem tudtok belépni az e-Bevbe? A tárhely és a jár.bevallásnál enged, de az e-bevbe nem. Vagy valamit állítottak rajta, amiről lemaradtam. A folyószámla nagyon kellene. Köszönöm.
Üdv.: doska
Válasz idézéssel
Hát mondhatjuk úgy is. Eddig én nem szoktam panaszkodni, mert mindig időben kaptam nyugtákat, de most már 2 napja nem kaptam én sem. Holnap letelik a 72 óra és akkor irgum-burgum lesz.
Erika
Válasz idézéssel
09.10-én 13.40-kor beküldött 1041-es bevallásom visszaigazoló nyugtája 23.01-kor jött meg. Ezek szerint én szerencsés vagyok?
Válasz idézéssel
Sziasztok!

Most hívtam a 189-et. Egy igen udvarias fiú közölte, hogy a nyugta kibocsátására az APEH-nek 72 órája van. Ha addig sem kapjuk meg akkor reklamáljunk ott.

Mónika!

Én is így jártam, az aláírás keltétől számítottan 7 nap késéssel kaptam legutóbb a 0-t. Nem tudsz semmit tenni, mert ha az ü.i. azt mondta, hogy elküldte az valószínüleg igaz.

Válasz idézéssel
nekem reggel alig lett még folyószámla kivonat is. Nyugták már napok óta késéssel jönnek.
Ha a puszik esõcseppek, egy tengert küldök, Ha az ölelés falevél, egy erdõt küldök Nektek.
Válasz idézéssel
Nekem sincs egy darab nyugtám sem tegnap délután óta
Válasz idézéssel
Akkor azért nem jön a 0-s igazolás se?? Az APEH állítólag tegnap megcsinálta és nincs meg!! Kit kell ilyenkor hívni??
Üdv: Mónika!
Válasz idézéssel
Én sem kapom meg a 0901-es nyugtáját, csak az érkeztetést bírták felkenni.
A mazochisztikus jellemvonás nem alapfeltétele annak, hogy könyvelő legyél. Ugyanakkor hihetetlenül sokat segít.

Kriszta
Válasz idézéssel
Barátaim!

Ti kaptok nyugtát? Tegnap dél óta egy szál sincs nekem.

Válasz idézéssel

Fórumra ugrás:

Jelenlevő felhasználók ebben a témában: 2 Vendég