A téma értékelése:
  • 0 szavazat - átlag 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Üdvözlet
Köszönöm szépen, továbbítom Cirminek a jókívánságokat! (De ismeritek Cirmit, inkább ő önt belénk lelkierőt! Egy tündér ő!)

Mindenkinek jó egészséget kívánok!
Üdvözlettel! A l b a
Válasz idézéssel
Anita!

Neked is jobbulást! Tongue
"Ne veszitsétek el a fejeteket.
Az élet még szeretné megsimogatni."
Válasz idézéssel
Szeretettel gondolok Cirmire, kérlek ezt add át Alba. Ennél többre sajna tőlem most nem telik, mert én magam is lábadozóban vagyok immár 2 hónapja.
Válasz idézéssel
A rengeteg gondolat és szorítás sok baráti öleléssel az Övé!!!!!!!!

(Lunda többször vizsgálta a belépési utat, nincs benne hiba! Véleménye szerint valami összeakadás Cirminél van!)

Klári
Válasz idézéssel
Kedves Éva! Köszönöm! Confusedax:
Üdvözlettel! A l b a
Válasz idézéssel
Kedves Alba, megy folyamatosan az energia Cirmikének,köszönjük az infót.
Üdv:Éva
Válasz idézéssel
Cirmi szeretettel üdvözöl mindenkit! Van technikai gondja, nem tud belépni a fórumra a régi regisztrációjával.

Sajnos orvoshoz jár, ezért kérek mindenkit, aki csak tud, küldjön neki egy nagyon-nagy szeretet engergiát!
Üdvözlettel! A l b a
Válasz idézéssel
<!-- m --><a class="postlink" href="http://napipuszi.blog.hu/2011/07/08/nyar_kanikula_sor_fagyi_es_egyeb_husito_vigasztalo_kepeslapok">http://napipuszi.blog.hu/2011/07/08/nya ... kepeslapok</a><!-- m -->

Nem tudtam választani, valamennyit küldöm mindenkinek, kinek mi jólesik.
Ha a puszik esõcseppek, egy tengert küldök, Ha az ölelés falevél, egy erdõt küldök Nektek.
Válasz idézéssel
Kedveseim!

Ki kér egy kis forró "szeretetet"? Én Tőletek annyit kaptam az eltelt napokban,de most én küldenék és kérnék cserébe egy kis hűs fuvallatot!
Gkriszta,kedves -nem kérsz egy kis napsütést? Átküldöm Neked és mindenkinek,ebből a 36 fokból ,ha maradna nekem 23 fok elég lenne!Múltkor Kriszta hiányoltad a napsütést,a mienket megkapod mind! :wink:

Ilyenkor még a vicces kedvem is "besül" De nézem az időjáráselőrejelzést,várom a hűvösebbet. Viszont ígérem,hogy mindenkinek küldök napsütést,még abból is,ami felettünk süt,mint a kemence.
Ne bánkódj,hogy a napfelkeltét nem láttad.Holnap lesz másik!
Válasz idézéssel
Kedves Cirmi!

Örülök, hogy újra itt vagy és újra a régi vagy.

Szeretném úgy látni és megélni a dolgokat ahogy Te, mindig megőrizni jókedvemet, nyugalmamat és nem csak idegeskedni.

Üdvözöl:
Kata
Válasz idézéssel
Kedves Cirmi!
Köszönöm!
Örülök, hogy itt látlak!
Nyugalom! A világmindenség azt sem tudja, hogy létezel.
Válasz idézéssel
Kedves Cirmi!
Örülök, hogy újra itt vagy. Csak így tovább, vidáman, jó kedvűen! Minden jót kívánok Neked!
üdv. Ica
Válasz idézéssel
:lol:
Hát Gyerekek! Akkorát nevettem a commentjeiteken!!!!!
Klárikám,szerinted az erkölcsi avulásom ..és egyéb korlátozó tényezőim befolyásolják az Écs-met? Hát nem tudod,hpgy én már régóta onnan tudom,hogy lány vagyok vagy fiú -a szó valódi és átvitt értelmében -hogy a legkisebb helységben ÜLVE végzem el sürgető szükségleteimet?? (Tudom,hogy Nyugaton már a fiúknak sem illik állva!)

De az én erkölcseim :roll: ,hát régóta nem kell azokra vigyázni!

Az üzembehelyezési jkv.-t feltegyem ide??? A férjem mivel itthon rágta a körmeit,míg én benn hagytam az erkölcseimet javítani -egyáltalán aláírhatja?
Most úgyis azzal cukkolom,hogy másfél év múlva 80 éves,akkor elcserélem négy húsz éves fiúra -egyik lesz a sofőr,másik a kertész,harmadik a masszőr,negyedik az inas -aki őt fogja kiszolgálni,mert nekem egyre kevesebb a hasznos élettartamom.
Néhányan ismeritek őt,hát ez a békés (sovány)mackó csúnyán forgatta a szemeit és még csúnyábban dörmögött.

Moni kedves! Csak egy tanács,ami szép régi magyar közmondás is: Minden rosszban van valami jó! Nézd így az életet,keresd meg,hogy a rosszban -ami ebben a pillanatban rossz,nincs-e egy jónak az előjele? Nagy hadvezérek mondják-egy csatát,sok csatát el lehet veszteni,de háborút nyerni kell!
Éld úgy az Életet és nézd úgy a sok ,most esetleg nagynak tűnő problémát,hogy holnapra ez olyan kicsi lesz,minek volt a sok idegesség???
Van egy másik idézet is: Minden napnak meg van a maga baja. A mait már majdnem túlélted!
Ja és még egy, szeresd az embereket,bízz bennük,tegyél jót velük meglátod rögtön könnyebb lesz az ÉLET. Ez nem azt jelenti,hogy légy megalkuvó,hagyd magad kihasználni -de mosolyogj mindig a világra és egyszer csak észreveszed,visszamosolyog Rád!
Kívánom ezt mindnyájatoknak nagy mosollyal:Cirmi (zöld gatyában)
Válasz idézéssel
Cirmi!
Örülök, hogy itt vagy megint!
Válasz idézéssel
Cirmikém,

nagyon örülök, hogy jól vagy, de azért létrán még nem kéne fickándozni! (Doktor bácsi biztos mondta!) Klári hasonlatánál maradva, még a végén számolhatod a terven felüli ÉCS-t :wink: . Maradj egyenlőre a jó édes anyaföldön, onnan jósolj szép, napos időt, mert itt tegnap óta rövid mosolyszünetekkel szakad az eső.

Vigyázz magadra!

Kriszta
A mazochisztikus jellemvonás nem alapfeltétele annak, hogy könyvelő legyél. Ugyanakkor hihetetlenül sokat segít.

Kriszta
Válasz idézéssel
Sziasztok !

Miért jó könyvelőnek lenni ? Hát ezért, ilyen csak Ti tudtok, könnyezve kacagtam szuper ez a csapat !

Cirmikém !

A jó Istenke adjon Neked sok-sok egészséget, humort, boldogságot, örülök, hogy itt vagy újra !!!!!!

Puszi
Azért ne feljetsd el, hogy az Életben vannak csodálatos dolgok is !

Kicsi
Válasz idézéssel
Klárika!

Ez nem semmi,így összehozni,remélem Cirmi az élettartamot ténylegesen is megnöveli..."a duplájával" óvatosan...
Adja Isten jó sokáig... Big Grin
Válasz idézéssel
Kedves Cirmi!

Örülök, hogy túl vagy a beavatkozáson, remélem ezután már nem kell sűrűn kórházat látnod!!
Klári vérbeli könyvelő vagy! Ez a megfogalmazás nem volt semmi!!
Erika
Válasz idézéssel
Kedves Cirmi!
Olyan jó, hogy mindig ilyen életvidám vagy!
(Ezt nagyon szeretném megtanulni Tőled, hogy mindenben meglássam a jót!)
Kívánom, hogy -mint eddig mindig- ez segítsen át a nehézségeken!

Moni
Nyugalom! A világmindenség azt sem tudja, hogy létezel.
Válasz idézéssel
Drága Barátnőnk!
Igen nagy felelőtlenség Maci idegeit megcincálni! Rendben van,hogy a létra tetejére felkapaszkodtál, az is rendben van hogy onnan "brekegtél". No de hogy jöttél le? Maci mint szólt mikor elkapott? Erről mélyen hallgatsz. Big Grin

Örülök neki, hogy jelentős felújításon estél át. Ne feledd, hogy ilyenkor a bekerülési értéket újból meg kell állapítani, növelni kell a hasznos élettartamot.
( Hasznos élettartam az az időszak, amely alatt az amortizálható esközt a tulaj a várható fizikai elhasználódás, erkökcsi avulás és az eszköz használatával kapcsolatoa jogi és egyéb korlátozó tényezők figyelembevételével várhatóan használni fogja.)
Javaslom az időarányos hasznos élettartam szerint a további amortizációt elszámolni, és az új hasznos élettartamot az eddigi használati idő kétszeresében megállapítani.
Ne hagyd ki az üzembehelyezési eljárást.

Remélem, hogy az aktíválás eredményeként folyamatosan itt látunk!

Barátnőd: Klári
Válasz idézéssel
Cirmi, olyan jó, hogy itt vagy! Akkorát nevettem a zöld gatyón! Egyébként biztosan cuki lennél benne!
Az írásaidból sugárzik a jókedv és az erő! Ha legközelebb mész a dokihoz, mond meg neki, hogy egy szakasz ember köszöni, hogy megreparáltak, mert itten nagy szükség van rád!

Puszi! Alba

ui.: Adjál nekünk fejmosást, ha szükséges! Big Grin
Válasz idézéssel
Köszönöm,kedveseim,hogy ennyire örültök a most már "kibic"-nek számító megtépázott főnixmadaratoknak.

Éva,kedves! A virágcsokrot köszönöm,majd júliusban várlak vele! Sütök valami finom -sok kalóriás- süteményt és elmerengünk az élet múlásán,az esőben.
Ugyanis ma a férjem közölte,hogy vesz nekem egy zöld nadrágot..... A történet onnan kezdődött,hogy kórház után az ember lánya elpakol. Rakom vissza a létra tetején állva a kisbőröndöt és leszólok neki -esni fog! Olyan fülledt a levegő.
Kiballag a teraszra,visszajön és mondja,lóg az eső lába. Mondom neki,meg ne húzd,sokan vannak a gátakon ismerősök is! Abban a pillanatban egy nagy durranás és szakad az eső. Még fenn álltam,mikor közli,mostantól nem foglalkozunk a meteorológiával,jó leszek én békának a létrán,csak kell egy zöld nadrág... :lol: Felül ugyanis zöld trikó volt rajtam.

Látjátok,járulékbevallás készítés helyett elmentem meteorológusnak :lol:

Kívánok mindenkinek kicsit lazább nyarat,mint amilyen hajtás most véget ért. Az ellenőröket,mint hallom kirendelték a gátakra, csak levegőhöz juttok!
Mindenkinek nagy ölelés: Cirmi
Válasz idézéssel
Szia Cirmi!

Végre megjöttél,vidámságot hozol Te nekünk mindig.Kicsi bejelentkezéseddel már meg is tetted..
Örülök...puszi Big Grin
Jó egészséget!!!!
Válasz idézéssel
A kis FŐNIXmadárnak minden szépet és jót.Sok okosságot várunk, hálások vagyunk , ha nem is mindig köszönjük meg. Nagyon- nagy csokor virágot szeretnék átadni.
Éva
Válasz idézéssel
Kedves Cirmi

szívből örülök annak, hogy ismét otthon vagy és jobban érzed magad.
Kérlek pihenj sokat, ez a hirtelen jött meleg megviseli a szervezetet.

Ölelés:
Anita
Válasz idézéssel

Fórumra ugrás:

Jelenlevő felhasználók ebben a témában: 2 Vendég