A téma értékelése:
  • 0 szavazat - átlag 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ABEV JAVA 2009
Klári!
Az importnál lehet a fájlkiterjesztést kiválasztani!
Válasz idézéssel
Nem tudom Klári nálam működik és a korábban letöltött .XKR filet is meg tudtam nyitni.
Nyugalom! A világmindenség azt sem tudja, hogy létezel.
Válasz idézéssel
Sziasztok!
Segítsetek, mert most nem biztos, hogy én vagyok a béna!
GoogleChrome-ot használok, de exploderrel sem különb. Szóval, ha visszakérek egy bevallást kapok egy xkr típusú filét amit az ABEV nem nyit meg mint eddig, hiába mentem le mert azt még tehetem nem tudom megnyitni, mert ez a szerencsétlen keretprogi csak az xml-t ismeri.
Ez csak az én bajom, vagy nálatok is így van? Ha így volt mi a bánatot tettetek?
Üdv: Klári

Ha javulni látod a dolgokat, akkor valami fölött elsiklottál.
Válasz idézéssel
Sziasztok !

Az én problémámra lehet, hogy lesz megoldás - informatikus segítségével:
"14. Miért látszanak módosítható státuszban a már korábban egy másik gépről elküldött bevallások az ÁNYK-AbevJava program alatt?
2009.07.13.

A másik gépen lévő, korábbi ÁNYK-AbevJava program "Kuldendo" és "Elkuldott" könyvtárának (útvonala megtekinthető a Szerviz>Névjegy>Postázó könyvtár útvonalánál) tartalmát át kell másolni, az új gépen lévő program postázó könyvtárának megfelelő ("Kuldendo" és "Elkuldott" ) mappáiba. . Ha ezek üresek, a rendszer "Módosítható" státuszúnak jelzi az összes nyomtatványt. A "Kuldendo" könyvtár tartalmának átmásolása után a "Küldésre megjelölt", az "Elkuldott" könyvtár átmásolása után az "Elküldött" státuszúak is állapotuknak megfelelően látszanak majd."

A NAV oldalán az ÁNYK használatával kapcsolatban 27 kérdés-válasz van, a GYIK rovatban megtalálhatók.
Talán más problémára is van ott "orvosság".

<!-- m --><a class="postlink" href="http://nav.gov.hu/nav/gyik/anyk_ebev/ebev_technikai_segitseg_2011#faq_3653338">http://nav.gov.hu/nav/gyik/anyk_ebev/eb ... aq_3653338</a><!-- m -->

Móni
Válasz idézéssel
Sziasztok!
Nekem az átmásolás sikerült, de még módósíthatóként sem talája az abevjava. Szerintetek mit izéltem el?
Válasz idézéssel
Sziasztok, nekem dettó.
Vissza lehet állítani, de azt nem tudom hogyan, mert ez már meghaladja az én szerény számítás technikai tudásomat.
Örülök, hogy egyáltalán az átmásolás sikerült.
Válasz idézéssel
Nekem is így vannak, annyira nem zavar.
Üdv: Mónika!
Válasz idézéssel
Sziasztok!

Sajnos ez örök probléma másolás után! Módosítható lesz,az okos fiúk sem tudnak vele mit kezdeni. :oops: Nekem is mind olyan!!!
"Ne veszitsétek el a fejeteket.
Az élet még szeretné megsimogatni."
Válasz idézéssel
Nálunk is új gép van, az átmásolás sikeres, meg is tudom nyitni a régi
bevallásokat.
De mindegyik MÓDOSÍTHATÓ státuszú, tehát nem elküldöttként szerepelnek.
Ezzel mit lehet csinálni ?
Móni
Válasz idézéssel
Erre én is kíváncsi lennék, mert nálunk is hiába másoltak át mindent egyik gépről a másikra, a régiek mintha felszívódtak volna, csak az egyik fele (egyféle kiterjesztés nem kétféle) volt meg a bevallásoknak, így nem nyíltak meg. Valamit nálunk is rosszul csináltak az informatikusok Sad
Üdv. eragka
Válasz idézéssel
Sziasztok!
Haldoklik a gépem, ezért ma mindent átmentettem egy másikra. Többek között az abevjavaban lévőket is, főként az eddig elküldött bevallásokat.
Szóval megnéztem, hogy a régi gépben hol vannak az elküldött fájlok, kimásoltam és az új gépen betettem ugyanabba a mappába. Ebbe a mappába egyébként már volt kb. 8-10 db fájl, mert már erről a gépről is küldtem bevallást. Mégis, az újonnan bemásolt bevallásokat nem tudom megnyitni az abev javaval. Kipróbáltam mindent: letöltöttem az összes nyomtatványt, frissítettem az ányk-t, mégis csak az ebből a gépből elküldötteket tudom megnyitni. Mit csináltam rosszul?
Köszönöm!
Válasz idézéssel
Köszi!
Válasz idézéssel
Akit érint: ne felejtsétek lekérni a késedelmi pótlék kimutatást, és kifizetni a pótlékot (nov.15. volt a határidő).
Üdvözlettel! A l b a
Válasz idézéssel
És megvan. Péntek óta ezt vadászom, :oops: sokat segítettél rajtam.
Válasz idézéssel
Köszike, megpróbálom ez eszembe se jutott.
Válasz idézéssel
Móni!
Ne adószámra, hanem adóazonosítóra kérdezd le, ott lesz!
Nyugalom! A világmindenség azt sem tudja, hogy létezel.
Válasz idézéssel
Tudna valaki segíteni: 2010 évi 53-as nyomtatványát szeretném valakinek visszatölteni /azóta hogy megcsináltam, feljavították a gépem, valahová az anyk-ból lementették ezeket a nyomikat de nem lelem/ szóval az egyik vállalkozónak a 2010 évi szja bevallását ellenőrzik a NAV-nál, papír alapon ki van töltve, ez meg is van, de az ebev-ből visszaakartam tölteni, viszont a 2011 01 01-2011 03 31-re beszűkítettem az elküldött dokumentumok letöltését és a 1053-ast nem hozza fel, pedig nyugtám van 2011.02.08-al hogy beküldtem /minden abban az időszakban beküldött nyomit hozza a 1158,1065....,/ csak az 53-ast nem. Megpróbáltam egy másik vállalkozónál is szintén minden nyomit vissza tudnék tölteni csak az 53-as nincs meg. Szerintetek hová tüntették ezeket a bevallásokat, honnan tudnám visszatölteni az anyk-ba?
Válasz idézéssel
Köszönöm János a tájékoztatást. Most megpróbáltam újra, és már eltünt a figyelmeztetés.
Válasz idézéssel
Mónika!

Ilyen "tanusítvány nem megfelelő" figyelmeztetést legutóbb olyan esetben láttam, amikor a rendszerprogram frissítő csomagja nem került letöltésre... (Ki volt kapcsolva a gépen az automatikus frissítés lehetősége.)
Visszakapcsolás után 74 (!) letöltetlen anyagot talált a gép, kb egy órai gépmunka után eltüntek a tanusítvány hibajelzések...

Érdemes figyelni, hogy minden javasolt frissítést letöltsön a gép. (A napokban volt JAVA applet frissítés is.)
Üdv.: János
Válasz idézéssel
Még mindig beteg, valamiféla tanúsítvány hibára hivatkozik, gondolom előbb utóbb megjavítják majd.
Válasz idézéssel
Hurrá! Figyelmeztetés ellenére valami bővítést kellett engedélyezni,és működik.

Mónika a bátor! Big Grin
Bevallom én féltettem a gépemet............. :oops:
Válasz idézéssel
Kedves Mónika!

Nagyon köszönöm!

Üdv.: nagyeva
Válasz idézéssel
Megkérdezte a tűzfal hogy biztos hogy meg akarom nyitni a lapot zárójelben ott volt hogy nem ajánlott, de én mégis megnyitottam és működött.
Válasz idézéssel
Tegnap még tudtam,most nekem sem működik!
Én várok türelmesen,szerintem dolgoznak benne,mert csak az EBEV szolgáltatások nem mennek,a nyugták jönnek és le is tudom tölteni. :lol:
Válasz idézéssel
Üdv. Mónika!

Nálam ugyanez a helyzet, valami kémprogramra hivatkozik, ami elnavigál az oldalról . Hogy tudtál mégis folyószámlát lekérni?

Nagyeva
Válasz idézéssel

Fórumra ugrás:

Jelenlevő felhasználók ebben a témában: 2 Vendég